W ciągu ostatnich 30 lat wiele wydarzyło się na świecie.

Dużo działo się także w Volkswagen Poznań. Aby wspólnie uczcić naszą okrągłą rocznicę zapraszamy na rodzinny eVWent

Czy da się streścić dwa dni super zabawy w 30 sekund? My spróbowaliśmy!

Harmonogram eVWentu

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do naszego wspólnego, rodzinnego eVWnetu!


Od dzisiaj aż do soboty i niedzieli włącznie będziemy przekazywać Wam wszystkie najważniejsze informacje na temat tego wydarzenia. 


Na początek chcemy Wam zaprezentować ramową agendę imprezy, którą znajdziecie w załączonym pliku.  Oj się będzie działo!

Pobierz harmonogram

Raj fanów motoryzacji

Na eVWencie nie zabraknie wysokooktanowych atrakcji. Będą wyścigi, pokazy i niespodzianki związane z samochodami, jakich jeszcze nie widzieliście!

Występy wielkich gwiazd

Już w czerwcu czekają na Was występy niezwykłych artystów, które zapamiętacie na długo. Razem z Wami pod sceną, będziemy się świetnie bawić!

Wesołe miasteczko dla dzieci

Żadne dziecko nie będzie się nudziło na naszym eVWencie. Zapewnimy im mnóstwo atrakcji, które uwielbiają - piaskownicę, dmuchańce, karuzelę i znacznie więcej!

Rodzinny eVWent we Wrześni

Zobacz co przygotowaliśmy!

Zadbaliśmy o to, żeby na rodzinnym eVWencie dużo się działo. Zapewnimy Ci zarówno transport, moc atrakcji, jak również smaczny posiłek.

Dowiedz się więcej

Na rodzinnym eVWencie każdy znajdzie coś dla siebie! Będą atrakcje dla dzieci, całej rodziny, miłośników technologii i mocnych wrażeń. Weźmiesz udział w ciekawych warsztatach, emocjonujących pokazach i zobaczysz występ gwiazdy wieczoru.

Dowiedz się więcej

Otrzymasz bezpłatnie ciepły posiłek z mięsem lub wegetariański. Jeśli wciąż będziesz miał/a apetyt na coś jeszcze - na pewno wybierzesz coś, co lubisz z oferty foodtracków lub snack barów z przekąskami.

Dowiedz się więcej

Zapewniamy zorganizowany transport autobusowy. Jeśli chcesz z niego skorzystać zaznacz odpowiednią opcję w czasie rejestracji. Jeśli wolisz przyjechać swoim samochodem, będziesz mógł/a skorzystać z przygotowanych miejsc parkingowych.

Dowiedz się więcej

Dziękujemy, że byliście z nami!  

Już wkrótce udostępnimy galerię zdjęć z eVWentu

Już wkrótce udostępnimy galerię zdjęć