W ciągu ostatnich 30 lat wiele wydarzyło się na świecie.

Dużo działo się także w Volkswagen Poznań. Aby wspólnie uczcić naszą okrągłą rocznicę zapraszamy na rodzinny eVWent

Zobacz jakie atrakcje dla Ciebie przygotowaliśmy!

II tura zapisów

Na Twoje zgłoszenie czekamy od 22 do 26.05!


Nie zapomnij zarejestrować się na wybrany dzień rodzinnego eVWentu. Zapisy są konieczne do odbioru wirtualnych biletów.

Rejestracja na wydarzenie

Raj fanów motoryzacji

Na eVWencie nie zabraknie wysokooktanowych atrakcji. Będą wyścigi, pokazy i niespodzianki związane z samochodami, jakich jeszcze nie widzieliście!

Występy wielkich gwiazd

Już w czerwcu czekają na Was występy niezwykłych artystów, które zapamiętacie na długo. Razem z Wami pod sceną, będziemy się świetnie bawić!

Wesołe miasteczko dla dzieci

Żadne dziecko nie będzie się nudziło na naszym eVWencie. Zapewnimy im mnóstwo atrakcji, które uwielbiają - piaskownicę, dmuchańce, karuzelę i znacznie więcej!

Rodzinny eVWent we Wrześni

Zobacz co przygotowaliśmy!

Zadbaliśmy o to, żeby na rodzinnym eVWencie dużo się działo. Zapewnimy Ci zarówno transport, moc atrakcji, jak również smaczny posiłek.

Dowiedz się więcej

Na rodzinnym eVWencie każdy znajdzie coś dla siebie! Będą atrakcje dla dzieci, całej rodziny, miłośników technologii i mocnych wrażeń. Weźmiesz udział w ciekawych warsztatach, emocjonujących pokazach i zobaczysz występ gwiazdy wieczoru.

Dowiedz się więcej

Otrzymasz bezpłatnie ciepły posiłek z mięsem lub wegetariański. Jeśli wciąż będziesz miał/a apetyt na coś jeszcze - na pewno wybierzesz coś, co lubisz z oferty foodtracków lub snack barów z przekąskami.

Dowiedz się więcej

Zapewniamy zorganizowany transport autobusowy. Jeśli chcesz z niego skorzystać zaznacz odpowiednią opcję w czasie rejestracji. Jeśli wolisz przyjechać swoim samochodem, będziesz mógł/a skorzystać z przygotowanych miejsc parkingowych.

Dowiedz się więcej

Więcej pytań?

Jeśli nie wszystko jest dla Ciebie jasne, sprawdź naszą zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Znajdziesz tam odpowiedzi, które powinny rozwiać Twoje wątpliwości.

FAQ

Jak się odnaleźć na rodzinnym eVWencie

Na obchodach 30-lecia Volkswagen Poznań będzie co robić! Aby pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz na eVWencie - wkrótce zamieścimy tutaj mapkę przedstawiającą rozmieszczenie atrakcji. 

Mapa

II tura zapisów 

Na Twoje zgłoszenie czekamy od 22 do 26.05!

Rejestracja jest wymagana do udziału w evencie. Zapisz się i swoje osoby towarzyszące na wybrany dzień, aby otrzymać wirtualne bilety


Infolinia:

+48 690 721 261  |  +48 452 031 514

Email: info@30lat-vwp.pl


Rejestracja na wydarzenie