Aplikuj

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy, wskazówkami oraz przebiegiem rekrutacji.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy na wszystkie stanowiska specjalistyczne, stażowe, praktyki, a także stanowiska produkcyjne.

Oferty pracy

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy na wszystkie stanowiska specjalistyczne, stażowe, praktyki, a także stanowiska produkcyjne.

Poznaj oferty

Przebieg rekrutacji

Sprawdź nasze ogłoszenia, nie daj się wyprzedzić innym – Aplikuj!

Analizujemy CV pod kątem zgodności z wymaganiami dla danego stanowiska.

Podczas tego etapu zależy nam na potwierdzeniu informacji zawartych w CV oraz sprawdzeniu kluczowych umiejętności wymaganych na stanowisku.

Chcemy lepiej Cię poznać, dlatego będziemy pytać o szczegóły dotyczące wykształcenia, doświadczenia i rożnych umiejętności. Ty z kolei poznasz swojego przyszłego przełożonego oraz będziesz mógł poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Niezależnie od wyniku rozmowy otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli decyzja jest pozytywna, a Ty chcesz być częścią naszego zespołu, to serdecznie WITAMY! :-)

Wskazówki dla aplikujących

Po znalezieniu odpowiedniej oferty, kliknij w ofertę, a następnie w przycisk „Aplikuj”. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie wszystkich obowiązkowych pól w formularzu rekrutacyjnym oraz załączenie aktualnego pliku CV.

Tak, wypełnij formularz rekrutacyjny za każdym razem, kiedy aplikujesz na ofertę pracy. Formularz jest intuicyjny, dlatego jego wypełnienie powinno zająć nie więcej niż kilka minut.

Formaty obsługiwane przez system to Word oraz PDF.

Aplikując na wybrane stanowiska, uzupełnij formularz oraz wgraj CV z najbardziej aktualnymi informacjami, które są brane pod uwagę podczas danego procesu rekrutacyjnego. W przypadku aplikowania na kolejny proces rekrutacyjny zalecamy ponowne zaktualizowanie informacji w formularzu oraz w załączonym pliku CV.

Możesz aplikować na wszystkie oferty, które spełniają Twoje wymagania. Na jedną ofertę pracy możesz aplikować tylko raz.

Niestety nie. Formularz rekrutacyjny może być wypełniony tylko raz. Formularz nie jest ograniczony czasowo, więc zachęcamy do jego dokładnego wypełnienia.

Po wysłaniu CV na konkretną ofertę pracy, zobaczysz komunikat potwierdzający wysłanie formularza. Dodatkowo otrzymasz potwierdzenie na adres mailowy podany w formularzu.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej. 

W pierwszej kolejności sprawdź czy uzupełniłeś/aś wszystkie wymagane pola, zaznaczyłeś wymagane zgody oraz czy plik jest w odpowiednim formacie. Rekomendowanymi formatami plików są np. doc, docx, PDF.

Informację na temat rezygnacji przekaż w pierwszej kolejności rekruterowi, który się z Tobą kontaktował. Jeśli nie jest to możliwe, napisz informację na adres mailowy: ofertypracy@vw-poznan.pl z zaznaczeniem z jakich procesów chcesz zrezygnować.

W zależności od poszukiwanego profilu - rozmowy rekrutacyjne prowadzone są zdalnie lub stacjonarnie.

Grywalizacja

Grywalizacja to przede wszystkim moment, w którym możesz nas lepiej poznać, dowiedzieć się jak wygląda praca w firmie i upewnić się, że chcesz do nas dołączyć. Bez stresu, bez konieczności wychodzenia z domu, a wszystko to zawarte w ciekawej formule przypominającej grę komputerową. Pamiętaj, aby wykonać grywalizację, tylko tak możemy się z Tobą skontaktować. 

Po złożeniu aplikacji poprzez stronę internetową Volkswagen Poznań, zostanie do Ciebie wysłany mail z linkiem umożliwiającym zalogowanie się do platformy grywalizacyjnej. Wystarczy 20- 30 minut oraz dostęp do komputera z Internetem lub urządzenie mobilne. W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy: support@great.com.pl W treści maila postaraj się jak najdokładniej opisać problem.

Grywalizacja jest pierwszym etapem rekrutacji podczas którego weryfikujemy istotne dla nas kompetencje. Bez stresu, bez konieczności wychodzenia z domu, udzielasz odpowiedzi na kilka istotnych dla nas pytań. A wszystko to zawarte w ciekawej formule przypominającej grę komputerową. Grywalizacja to również moment w którym możesz nas lepiej poznać, dowiedzieć się jak wygląda praca w firmie i upewnić się, że chcesz do nas dołączyć.

Upewnij się, że miejsce, w którym przystąpisz do wykonania grywalizacji, umożliwi Ci koncentrację na zadaniach oraz w którym możliwe będzie odtworzenie dźwięków.

Wystarczy dostęp do komputera z Internetem, alternatywnie możesz skorzystać z urządzenia mobilnego (tablet, smartfon).

20- 30 minut to maksymalny czas jaki poświęcisz na wykonanie tego etapu rekrutacji.

Po złożeniu aplikacji poprzez stronę internetową Volkswagen Poznań, zostanie do Ciebie wysłany mail z linkiem umożliwiającym zalogowanie się do platformy grywalizacyjnej. Na wykonanie zadania będziesz mieć 7 dni.

W nowym procesie rekrutacji pierwszym etapem jest grywalizacja, która jest etapem obowiązkowym dla wszystkich kandydatów, którzy aktualnie aplikują na stanowiska pracy w Volkswagen Poznań. Pozytywny wynik etapu grywalizacji ważny jest przez 2 lata. W przypadku, gdy wynik końcowy tego etapu będzie negatywny – masz możliwość aplikowania ponownie po upływie 6 miesięcy.

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy: support@great.com.pl

W treści maila postaraj się jak najdokładniej opisać problem.