Zobacz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Ciebie na rodzinnym eVWencie.

Na rodzinnym eVWencie będzie mnóstwo atrakcji. Niezależnie od tego czy oczekujesz rodzinnej zabawy, aktywnego odpoczynku czy mocnych wrażeń - na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Każdy może świętować tak, jak lubi

Z okazji 30-lecia Volkswagen Poznań zapewnimy niezapomniany dzień pełen wrażeń. Zobacz, czego możesz się spodziewać.

Wszystko, czego potrzeba do dobrej zabawy

Na eVWencie zapewnimy cała masę atrakcji dla każdego. Będą karuzele dla najmłodszych, warsztaty i pokazy dla małych i dużych, aktywności wymagające sprawności fizycznej i manualnej. A na zakończeni koncert wielkiej gwiazdy!

Strefa motoryzacyjna

Jesteś miłośnikiem/czką motoryzacji? Zapewnimy Ci mnóstwo wrażeń związanych z czterema kółkami! Na eVWencie znajdziesz strefę wypełnioną adrenaliną, a w niej: wyścigi gokartów, tor z kontrolowanym poślizgiem i pokazy driftu!

Na każdy apetyt

Poza bezpłatnym posiłkiem znajdziesz na eVWencie wiele foodtracków z różnymi smakołykami. Będziesz miał/a okazję spróbować kuchni z różnych zakątków świata. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

Gwarantowany transport 

Zapewniamy zorganizowany transport autobusowy z terenu Zakładu 1 oraz Odlewni. Jeśli chcesz z niego skorzystać zaznacz odpowiednią opcję podczas rejestracji. Możesz też dostać się na event własnym samochodem. Do Twojej dyspozycji będą miejsca parkingowe. Aby zmniejszyć ruch na drogach dojazdowych i nasz wpływ na środowisko, zachęcamy do skorzystania z transportu zorganizowanego.


Szczegółowy rozkład zostanie umieszczony wkrótce.

Jak się odnaleźć na rodzinnym eVWencie

Na obchodach 30-lecia Volkswagen Poznań będzie co robić! Aby pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz na eVWencie - wkrótce zamieścimy tutaj mapkę przedstawiającą rozmieszczenie atrakcji. 

 II tura zapisów 

Na Twoje zgłoszenie czekamy od 22 do 26.05!

Rejestracja jest wymagana do udziału w evencie. Zapisz się i swoje osoby towarzyszące na wybrany dzień, aby otrzymać wirtualne bilety


Infolinia:

+48 690 721 261  |  +48 452 031 514

Email: info@30lat-vwp.pl 


Rejestracja na wydarzenie