Turniej Akademii Szczypiorniaka o Puchar Volkswagen Poznań już w sobotę!

10 lutego 2012

W najbliższą sobotę, 4. lutego, uczestnicy Akademii Szczypiorniaka Volkswagen Poznań zmierzą się w Turnieju o Puchar Volkswagen Poznań. W odróżnieniu od turniejów kontrolnych rozgrywanych w szkołach, czekająca nas impreza odbędzie się w hali sportowej, w której swoje mecze rozgrywa I-ligowy AZS AWF Volkswagen Poznań. Wyjątkowe będzie również to, że uczestniczące w turnieju zespoły zostaną sklasyfikowane i walczyć będą o miejsca premiowane pucharami. Na każdego uczestnika sportowych zmagań czekać będzie słodki poczęstunek i upominek ufundowany przez firmę Volkswagen Poznań. Nad wszystkim tradycyjnie czuwać będą poznańskie szczypiornistki.

Początek imprezy o godzinie 9:00 w Hali Sportowej POSiR (hala B) przy ul. Chwiałkowskiego 34 w Poznaniu. Zakończenie rozgrywek przewidziane jest na godzinę 12:30.

 

źródło: azsawfpoznan.pl

 

Akademia Szczypiorniaka to program współorganizowany przez Volkswagen Poznań i Sekcję Kobiet Piłki Ręcznej AZS AWF Poznań. Umożliwia absolwentom Pucharu Volkswagen Poznań Mini Handball na kontynuację pasji, jaką zarazili się przez rok turniejów. Czwarto- i piątoklasiści trenują raz w tygodniu w trzech lokalizacjach- na Wildzie w Antoninku i Swarzędzu. Więcej informacji na stronie www.volkswagen-poznan.pl/akademia i www.facebook.com/akademiaszczypiorniaka