Samochody z Poznania najlepsze dla flot.

20 maja 2013

Volkswagen Caddy i Transporter zdobyły nagrody Fleet Awards 2013 i Fleet Derby 2013. Dziękujemy za uznanie i cieszymy się że samochody produkowane w naszej fabryce spełniają Państwa oczekiwania.

W plebiscycie Fleet Awards organizowanym przez Magazyn Flota VW Caddy został wybrany najlepszym samochodem flotowym roku 2013 w kategorii małych samochodów flotowych. Plebiscyt miał na celu wyłonienie wiodących produktów i usług oraz najlepszych samochodów na rynku flotowym. W tegorocznej edycji plebiscytu nominowanych zostało prawie osiemdziesiąt samochodów. Rywalizacja odbyła się w dwóch etapach: głosowanie internetowe i Wielki Test Flotowy. Do głosowania upoważnieni byli managerowie firmowych parków samochodowych. Swoje głosy oddawali w 25 różnych kategoriach. Łącznie oddanych zostało ponad 105 000 głosów. Wielki Test Flotowy odbył się na warszawskim Bemowie. Jurorzy testowali samochody na profesjonalnie przygotowanym torze. Oceny przyznawane były w skali 1-10 wg sześciu kryteriów specjalnie opracowanych przez Magazyn Flota.
Również w organizowanym przez wydawcę magazynu FLEET plebiscycie Fleet Derby 2013 poznański Caddy zwyciężył w kategorii Mały Samochód Dostawczy. „Konkurencja w tym segmencie jest bardzo duża, tym bardziej cieszy fakt, że jurorzy docenili Volkswagena Caddy – samochód, który produkowany jest w Polsce” - powiedział odbierając nagrodę Wojciech Balcerek, Regionalny Kierownik Sprzedaży marki Volkswagen Samochody Użytkowe.
W tegorocznej edycji konkurowało ze sobą ponad 80 samochodów flotowych przyporządkowanych do 16 kategorii zatwierdzonych przez partnera testu Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Samochody zostały ocenione przez 108 jurorów. W gronie jurorów znaleźli się dziennikarze motoryzacyjni, przedstawiciele takich instytucji jak PSM, ITS, Automobilklub Polski, czy ZPL, PIM, PZPM oraz fleet managerowie.

W obydwu plebiscytach nagrodę otrzymał również produkowany w Hanowerze Volkswagen T5 Multivan.