Pierwsze rozmowy w ramach „Dialogu sąsiedzkiego” z mieszkańcami za nami

10 czerwca 2014

2. i 3. czerwca odbyły się pierwsze spotkania z mieszkańcami miejscowości sąsiadujących z terenem, na którym powstanie fabryka następcy Craftera. W związku z tym, że na pobliskim obszarze mieszka w sumie ok. 1000 osób, zaplanowane zostały dwa spotkania. Przy ich organizacji współpracowali  przedstawiciele lokalnej społeczności, którzy na potrzeby rozmów w ramach “Dialogu” udostępnili świetlicę w miejscowości Obłaczkowo.

W rozmowach udział wzięło w sumie ponad 200 osób, w tym przedstawiciele samorządu lokalnego oraz Burmistrz Wrześni. Spotkanie prowadził Prezes Jens  Ocksen, który przedstawił filozofię i strategię naszej firmy oraz Marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Kolejne rozmowy zaplanowane są na lipiec tego roku.

 Na spotkaniach poruszane były zagadnienia związane m.in.

 Ofert pracy- wszystkie osoby zainteresowane tym tematem zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu Rekrutacja

+48 61 871 4037

Układu komunikacyjnego oraz objazdów podczas budowy- wszystkie osoby chcące dowiedzieć się więcej na temat planowanych zmian komunikacyjnych w obrębie nowej budowy proszone są o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym za rozwiązania komunikacyjne: Wydział Inwestycyjno-Komunalny Urzędu Miasta i Gminy Września.

Złożenie ofert współpracy oraz zostanie dostawcą Volkswagen Poznań- osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zapraszamy na spotkanie 7.07.2014r. do Urzędu Miasta  i Gminy Września.

 Do dyspozycji mieszkańców pozostaje adres e-mailowy fabryka.crafter@vw-poznan.pl.