Kariera w Volkswagen Poznań

Nasz sukces to MY!

Na sukces naszego przedsiębiorstwa składają się starania wszystkich pracowników. To dzięki ich fachowości, zaangażowaniu, umiejętności współpracy z zespołem osiągamy zamierzone cele. Każdy człowiek wnosi do firmy coś nowego: wiedzę, doświadczenie, nowe pomysły. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków pracy, w których potencjał każdego pracownika będzie najlepiej wykorzystany. Zgodnie z przyjętą przez nas filozofią, to właśnie potencjał ludzki stanowi podstawę sukcesu naszej firmy. Dlatego firma Volkswagen Poznań przywiązuje tak wielką wagę do właściwego doboru kandydatów.

Oferujemy wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej zarówno dla doświadczonych specjalistów jak i dla ambitnych osób szukających pracy już podczas studiów. Jeśli czujesz w sobie potrzebę dynamicznego rozwoju,

jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności dołącz do naszego zespołu, by razem z nami uczestniczyć w budowaniu sukcesu firmy.

Jeżeli jesteś osobą lubiącą nowe wyzwania, chcesz się rozwijać oraz uparcie dążysz do realizacji raz wyznaczonych celów dołącz do naszego zespołu. Z naszej strony gwarantujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia, atrakcyjny system premiowy, opiekę medyczną na terenie zakładu, pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, szkolenia.

Informujemy, że proces rekrutacyjny organizowany jest tylko i wyłącznie przez Volkswagen Poznań. Nigdy nie prosimy kandydatów o podanie danych innych  niż kontaktowe . Wszelkie dodatkowe informacje, które są wymagane od kandydatów są niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Volkswagen Poznań nigdy nie prosi kandydatów o przesyłanie danych wrażliwych, w tym między innymi kserokopii dokumentów tożsamości czy kart płatniczych.  W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (+48) 61 871 4037.