• Filar ekologiczny

  Biomanipulacja na Jeziorze Swarzędzkim.

  Od 2011 roku we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Swarzędz prowadzimy działania mające na celu oczyszczenie jeziora Swarzędzkiego. Program obejmuje instalację aeratora oraz biomanipulacji w obrębie jeziora.

  Więcej

  Modernizacja rzeki Cybiny.

  W ramach modernizacji odcinka rzeki Cybiny w 2012 roku nasza firma przeprowadziła prace związane z utrzymaniem, budową, odbudową, naprawą lub remontem istniejącej infrastruktury w obszarze rzeki.

  Więcej

  Sadzenie i pielęgnacja lasu.

  Pracownicy VWP posadzili i regularnie pielęgnują drzewa posadzone w okolicznym lesie. Program prowadzony jest od 2008 roku i obejmuje obecnie 3850 drzew.

  Więcej

  Sprzątanie okolicy.

  Regularnie odbywają się akcje sprzątania okolicznych lasów do których nasi pracownicy zapraszają partnerów: naszych sąsiadów, pracowników firmy logistycznej czy też konsultantów środowiskowych.

  Więcej

  Think Blue. Factory.

  Kompleksowy program przedsiębiorstwa dążący do zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne poprzez zmniejszenie głównych emitentów.

 • Organizacje pozarządowe

  Program skierowany jest do wszystkich organizacji pozarządowych m.in. fundacji, stowarzyszeń, towarzystw itp. Jeśli macie pomysły, ale brakuje Wam środków finansowych na ich realizacje to ten program jest właśnie dla Was.

  Dowiedz się więcej

  Pracownicy Volkswagen Poznań

  Z uczestnictwa w programie mogą skorzystać wszyscy pracownicy Volkswagen Poznań, którzy aktywnie działają w organizacjach pozarządowych, np. w stowarzyszeniach lub fundacjach. Ale także istnieje możliwość zgłoszenia projektów przez szkoły, w których uczą się dzieci pracowników spółki Volkswagen Poznań.

  Dowiedz się więcej

  Przedszkola i szkoły

  Do udziału w programie zapraszamy przedszkola oraz szkoły podstawowe, gimnazja i średnie – zarówno publiczne jak i prywatne. Każda ze placówek może zgłosić dowolną ilość projektów, które są zgodne z wymogami programu.

  Dowiedz się więcej